Palīdzība

Biežāk uzdotie jautājumi (jautājumi kā piemēri)

Vispirms Jums nepieciešams veikt reģistrāciju. Pēc reģistrācijas Jūs saņemsiet savu lietotāja vārdu, varēsit pieslēgties un sākt veidot savus pasūtījumus.

Pēc cenas piedāvājuma saņemšanas, Jūs varat pasūtīt detaļu papildus apstrādi. Lūdzu nosūtīt Jūsu detaļas rasējumu, norādot pasūtījuma numuru un detaļas nosaukumu, kurai nepieciešama apstrāde, mūsu klientu apkalpošanas speciālistam.

Mūsu speciālists aprēķinās papildus apstrādes izmaksas un Jūs saņemsiet pilnu pasūtījuma cenu ar papildus apstrādes izmaksām.

Lai uzsāktu pasūtījuma izpildi, lūdzam pieprasīt avansa rēķinu. Pasūtījumi tiek pieņemti izpildei no pasūtījuma apmaksas brīža!

Lūdzu informējiet mūsu klientu apkalpošanas speciālistu un mēs slēgsim izrakstīto avansa rēķinu un atcelsim pasūtījumu. Šo pasūtījumu mainīt vairs nebūs iespējams. Pēc atcelšanas lūdzu sagatavojiet jaunu pasūtījumu.

Jūs varat apmaksāt pasūtījumu veicot bankas pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu, pēc avansa rēķina pieprasīšanas. Maksājuma pamatojumā lūdzam norādīt avansa rēķina numuru.

Pēc maksājuma saņemšanas, tiek uzsākta pasūtījuma izpilde un ne kādas izmaiņas pasūtījumā vairs nevar tikt veiktas.

Ja esat veicis maksājumu, pasūtījumu nav iespējams atcelt un pasūtījums tiek nodots izpildei.

Ja esat pieprasījis avansa rēķinu un nevēlaties uzsākt pasūtījuma izpildi, lūdzu informējiet mūsu klientu apkalpošanas speciālistu un mēs slēgsim izrakstīto avansa rēķinu un atcelsim pasūtījumu.

Ludzu nosūtīt Jūsu pasūtījuma numuru un piegādes adresi mūsu klientu apkalpošanas speciālistam. Mūsu speciālists sagatavos un nosūtīs Jums papildus avansa rēķinu par piegādes pakalpojumiem.

Ja Jūs vēlaties piegādes izmaksas iekļaut vienā rēķina ar Jūsu detaļu pasūtījumu, lūdzu nosūtiet pieprasīto informāciju pirms avansa rēķina pieprasījuma. Mūsu speciālists pievienos piegādes izmaksas Jūsu pasūtījumam, informēs Jūs un Jūs varēsiet redzēt kopējo pasūtījuma summu ar piegādes izmaksām sadaļā Pasūtījumi.

Ja Jūsu pasūtījums vēl nav izsūtīts, nosūtiet mūsu klientu apkalpošanas speciālistam Jūsu pasūtījuma numuru un jauno piegādes adresi.

Mūsu speciālists nomainīs piegādes adresi un informēs par veiktajām izmaiņām. Ja adreses maiņas dēļ radīsies papildus izmaksas, Jūs saņemsiet papildus avansa rēķinu un adrese tiks nomainīta pēc maksājuma saņemšanas.

Ja Jūsu pasūtījums jau ir izsūtīts un Jūs to nevarat saņemt adresē ko norādījāt pirmajā reizē, mēs atgriezīsim pasūtījumu mūsu noliktavā. Otrā piegādes adrese būs par papildus maksu un Jums jāveic maksājums par jaunu avansa rēķinu vai arī Jūs varat izņemt pasūtījumu mūsu noliktavā.

Jā, tas ir iespējams, bet mēs iesakām pieslēgties vai reģistrēties mūsu e-komercijas portālā un veidot pasūtījumu atsevišķi. Ja vēlaties lai mēs piegādājam abus pasūtījumus kopā, Jūs varat norādīt savu detaļu pasūtījuma numuru e-komercijas pasūtījuma piezīmēs. Ja tomēr vēlaties pievienot citus produktus savam detaļu pasūtījumam, nosūtiet artikulus un daudzumu mūsu klientu apkalpošanas speciālistam pirms avansa rēķina pieprasīšanas. Mūsu speciālists pievienos tos Jūsu detaļu pasūtījumam un informēs Jūs kad varēsit redzēt pilnu pasūtījuma cenas piedāvājumu.